تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
YAS SPORT - ایران - قطر ؛ هیچ تیمی حق اشتباه ندارد
YAS SPORT
ایران - قطر ؛ هیچ تیمی حق اشتباه ندارد

سایت فیفا در گزارشی به بررسی بازی‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا پرداخت.

همگی دعا کنید که ایران امشب بردنده شهههههه
مرحله نهایی مسابقه‌های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل در قاره آسیا به روزهای حساس خود نزدیک می‌شود و سرنوشت چهار تیم صعود کننده به جام جهانی و دو تیم راه یافته به پلی‌آف این مسابقه‌ها در فاصله زمانی 4 تا 18 ژوئن مشخص خواهند شد. به احتمال زیاد فردا (سه‌شنبه) اولین تیم صعود کننده به جام جهانی مشخص خواهد شد و ژاپن می‌تواند با کسب یک تساوی برابر استرالیا در خانه این تیم صعودش را به عنوان اولین تیم به جام جهانی قطعی کند. ژاپن در صورت شکست در آن دیدار نیز شانس صعود مستقیم به جام جهانی را دارد به شرطی که عراق نتواند هر سه امتیاز لازم برابر عمران را به دست آورد.

در گروه 2 نیز قطر و ایران در صورتی به مصاف هم می‌روند که دو تیم حق هیچ گونه اشتباهی ندارند. کره جنوبی نیز برای پس‌گیری جایگاهش در صدر جدول این گروه به بیروت سفر خواهد کرد تا با تیم ملی لبنان بازی کند.

در ادامه سایت فیفا با بررسی‌ بازی‌های مهم مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا از بازی ژاپن و استرالیا به عنوان حسا‌س‌ترین بازی این مرحله یاد کرد و درباره بازی قطر و ایران که در گروه 2 برگزار می‌شود نوشت: در این گروه قطر و ایران که هر دو هفت امتیازی هستند در هفتمین روز مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا در دوحه به مصاف هم می‌روند. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران شاهد تغییر و تحولات زیادی در چند مدت گذشته در تیم ملی ایران بوده است. سید مهدی رحمتی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران از تیم کنار گذاشته شد و کریم انصاری فرد مهاجم این تیم از فهرست تیم ملی خط خورد.

در سوی دیگر قطر میزبان باید با غیبت بازیکن اصلی خودشان سباستین سوریا کنار بیایند اگرچه محرومیت محمد کاسولا به اتمام رسیده است و این مدافع می‌تواند تیمش را در بازی با ایران همراهی کند. پیروزی 3 بر یک قطر برابر لیتوانی نشان می‌دهد که قطر آماده بازی برابر ایران هست و فهد ثانی سرمربی تیم ملی قطر در جست‌وجوی اولین پیروزی خود با تیم ملی این کشور به عنوان سرمربی است.

در ادامه سایت فیفا با اشاره به فقر گلزنی در تیم ملی ایران و لبنان نوشت: تیم‌های ملی ایران و لبنان با دو گل زده ضعیف‌ترین خط حمله مسابقه‌های مقدماتی جام جهانی 2014 در منطقه آسیا را در اختیار دارند.

سایت فیفا در پایان نقل قول برتر سرمربیان حاضر در این مرحله را به نقل قول کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران اختصاص داد و نوشت:

کارلوس کی‌روش: در حال حاضر همه تیم‌ها در گروه ما شانس صعود دارند و همه تیم‌ها در خطر حذف قرار دارند بنابراین امکان همه جور اتفاق برای همه تیم‌ها وجود دارد. در حال حاضر هدف اصلی من صعود ایران به جام جهانی است.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 خرداد 1392 توسط yasi
.: Weblog Themes By PayamBlog :.

VPN setup guide

قالب وبلاگ

كد ماوس


کدهای عکس و تصویر
کدهای عکس و تصویر