تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
YAS SPORT - پیروزی پرگل نیجریه در جام کنفدراسیونها
YAS SPORT
پیروزی پرگل نیجریه در جام کنفدراسیونها

تیم فوتبال نیجریه قهرمان قاره آفریقا دوشنبه در اولین دیدار خود در چارچوب رقابتهای جام کنفدراسیونها با نتیجه شش بر یک تیم فوتبال تاهیتی قهرمان اقیانوسیه را درهم شکست.
در این دیدار که در چارچوب رقابتهای گروه دوم برگزار شد اووا اچیجیله در دقایق پنج و 80 ، نامدی ادومادی در دقایق 10 ، 25 و 76 و جاناتان تهائو بازیکن تاهیتی به اشتباه در دقیقه 69 برای نیجریه گلزنی کردند و تک گل تاهیتی را نیز تهائو در دقیقه 54 به ثمر رساند.

تیم ملی فوتبال نیجریه به علت اختلاف بازیکنان این تیم با فدراسیون فوتبال نیجریه در خصوص پاداش بازیکنان روز یکشنبه وارد برزیل شد.

مسئولان نیجریه به بازیکنان تیم ملی فوتبال نیجریه وعده داده بودند برای هر پیروزی در جام کنفدراسیونها 10 هزار دلار و برای هر تساوی پنج هزار دلار دریافت خواهند کرد اما فدراسیون فقیر فوتبال نیجریه چند ساعت پیش از سفر این تیم به برزیل اعلام کرد نمی تواند چنین پاداشی پرداخت کند و آن را به نصف کاهش می دهد.

بازیکنان نیجریه هفته گذشته از ترک هتل شهر محل برگزاری بازی با نامیبیا درچارچوب مقدماتی جام جهانی خودداری کرده بودند و برای همین حضور تیم ملی نیجریه در رقابتهای جام کنفدراسیونها با تردید همراه بود.

نیجریه با پیروزی برابر تاهیتی بالاتر از تیم ملی فوتبال اسپانیا قهرمان جهان و اروپا در صدر جدول گروه دوم این رقابتها قرار گرفت.

اسپانیا یکشنبه با نتیجه دو بر یک اروگوئه قهرمان آمریکای جنوبی را شکست داده بود.

بر اساس آمار رسمی این اولین باری است که تاهیتی با یک تیم از خارج از قاره اقیانوسیه بازی می کند.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 خرداد 1392 توسط yasi
.: Weblog Themes By PayamBlog :.

VPN setup guide

قالب وبلاگ

كد ماوس


کدهای عکس و تصویر
کدهای عکس و تصویر