تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
YAS SPORT - ورزشی
YAS SPORT

کفاشیان:مشکل کی‌روش و بهروان را حل می‌کنیم


رئیس فدراسیون فوتبال گفت که سرمربی تیم ملی هنوز با برگزاری جام حذفی موافقت نکرده است.

ه گزارش خبرگزاری فارس علی کفاشیان پس از پایان مراسم معارفه البسه تیم ملی درباره شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی برای اردو عازم مجارستان خواهد شد و به دنبال این هستیم تمام شرایط را فراهم کنیم تا بازیکنان برای بازی‌ با لبنان آماده شوند. قبل از مسابقه با لبنان تیم ما در اردن با تیم ملی این کشور بازی خواهد کرد و سعی می‌کنیم بازی‌های تدارکاتی خوبی را برای تیم ملی در نظر بگیریم. در مجارستان کمپ بسیار خوبی را تدارک داده‌ایم و امیدواریم بازی قابل قبول و خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اسپانسر تیم ملی پول را به فدراسیون پرداخت خواهد کرد یا خیر گفت: برای البسه هیچ وقت به ما پول نمی‌دهند و همین که ما پولی برای لباس‌های تیم ملی پرداخت نمی‌کنیم جای شکرش باقی است.


کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا دیدار پرسپولیس و استقلال که قرار است 3 شهریور برگزار شود،‌ عقب می‌افتد یا خیر گفت: در حال مذاکره هستیم اما هیچ صحبتی انجام نشده است.


خبرنگاری پرسید در آن روزها تهران تعطیل است و آیا احتمال دارد که بازی‌ها تعطیل شود که کفاشیان گفت: استادیوم آزادی در محدوده برگزاری اجلاس نیست و فاصله ما با آنها زیاد است. اگر آنها صلاح بدانند که عقب بیندازند ما هم این کار را انجام خواهیم داد.


رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص جام حذفی گفت: در حال حاضر فرصت داریم و برای تیم‌های دیگر قرعه‌کشی می‌کنیم و باید در این خصوص با کی‌روش صحبت کنم.


یکی از خبرنگاران پرسید آیا کی‌روش با برگزاری جام حذفی موافقت کرده یا خیر گفت: نه موافقت نکرده اما اولویت تیم ملی است و اگر بدانیم جام حذفی ورزشکاران و مسابقات فوتبال ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد در موردش صحبت خواهیم کرد.


رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص بیانیه کی‌روش و اختلافات او با سازمان لیگ گفت: سازمان لیگ خودش را در اختیار تیم ملی گذاشته و می‌داند اولویت تیم ملی است و اگر لازم باشد برنامه‌ها را ادامه می‌دهیم.


کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافی بین بهروان و کی‌روش وجود دارد گفت: آقای کی‌روش چند بار با بهروان تماس گرفته و ایشان در خارج از کشور بودند اما ما بیرون از فدراسیون جلسه می‌گذاریم و این مسئله را حل خواهیم کرد.


وی در پاسخ به این سؤال که کمیته انضباطی و بهروان اختلافاتی با یکدیگر دارند گفت: من چنین چیزی را ندیدم اما نباید اینگونه باشد و آنها باید بیشتر به فکر حل مشکلات باشند.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 مرداد 1391 توسط yasi
.: Weblog Themes By PayamBlog :.

VPN setup guide

قالب وبلاگ

كد ماوس


کدهای عکس و تصویر
کدهای عکس و تصویر