تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
YAS SPORT - شکست آلمان و تساوی برزیل و انگلیس
YAS SPORT
شکست آلمان و تساوی برزیل و انگلیس

 تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری دوستانه برابر تیم ملی آمریکا با نتیجه چهار بر سه متوقف شد و تیم ملی فوتبال برزیل و انگلیس هم به تساوی رسیدند.


 
در دیدار آمریکا و آلمان که در شهر واشنگتن آمریکا برگزار شد جوزی آلتیدوره در دقیقه 13 ، مارک اندری تر استیگن دروزاه بان آلمان به اشتباه در دقیقه 17 و کلین دمپسی در دقایق 59 و 64 برای آمریکا گلزنی کردند و گلهای آلمان را نیز هیکو وسترمن در دقیقه 51 ، مکس کروز در دقیقه 78 و جولیان دراکسلر در دقیقه هشتاد و یک به ثمر رساندند.

در دیدار دیگر که به مناسبت افتتاح ورزشگاه مارکانا در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار شد، فرد در دقیقه 57 و پائولینیو در دقیقه 82 برای برزیل گلزنی کردند و گلهای انگلیس را نیز الکس چامبرلین در دقیقه 67 و وین رونی در دقیقه 79 به ثمر رساندند.

برزیل که 15 تا 30 ژوئن میزبانی جام کنفدراسیونها را برعهده دارد از شش دیداری که به سرمربی گری لوئیس فیلیپه اسکولاری برگزار کرده تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.

اسکولاری در جام جهانی 2002 کره جنوبی و ژاپن تیم ملی فوتبال برزیل را برای پنجمین بار به عنوان قهرمانی رساند.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 خرداد 1392 توسط yasi
.: Weblog Themes By PayamBlog :.

VPN setup guide

قالب وبلاگ

كد ماوس


کدهای عکس و تصویر
کدهای عکس و تصویر